Palladio 11 , 5705 KK, Helmond

  • 116 m²
  • 2
  • B
€ 390.000 k.k.
Lietje Tiebosch
Heeft u vragen?
Neem contact op met Lietje
Vragen over deze woning of een bezichtiging inplannen?
Neem contact met ons op!

Omschrijving

Deze ruime maisonnette maakt deel uit van het moderne appartementencomplex Parage in de wijk Suytkade. Met een woonoppervlakte van circa 116 m² biedt de woning opvallend veel leefruimte en een praktische indeling. Het betreft bovendien een unieke Palladio-woning...

Toon meer

Kenmerken

Woonoppervlakte 116 m²
Aantal slaapkamers 2 slaapkamers
Aantal kamers 3 kamers

Deze ruime maisonnette maakt deel uit van het moderne appartementencomplex Parage in de wijk Suytkade. Met een woonoppervlakte van circa 116 m² biedt de woning opvallend veel leefruimte en een praktische indeling. Het betreft bovendien een unieke Palladio-woning binnen het complex, met een indeling die je niet vaak tegenkomt. Daarnaast beschikt de woning over een eigen achtertuin die grenst aan een ruim opgezette, gezamenlijke binnentuin.

Het complex Parage kenmerkt zich door zijn moderne architectuur en grote raampartijen. Hierdoor komt er in de woning veel daglicht binnen en ontstaat een open en ruimtelijk gevoel.

De woonkamer vormt het centrale punt van de woning en is royaal van formaat. Dankzij de open opzet en de verbinding met de halfopen keuken ontstaat hier een ruime leefverdieping waar je eenvoudig een comfortabele zithoek en een grote eettafel kunt plaatsen. De indeling van deze woning wijkt af van de andere appartementen in het complex en zorgt voor extra ruimte en een prettig gevoel van vrijheid.

Aansluitend aan de woonkamer ligt de achtertuin. Deze grenst direct aan de verzorgde binnentuin van het complex en voelt daardoor als een verlengstuk van de woonruimte. Het privédeel van de tuin is afgeschermd met een haag en een lage poort.

Op de verdieping bevinden zich twee slaapkamers en de badkamer, bereikbaar via de overloop. De hoofdslaapkamer ligt op de hoek van het gebouw en beschikt over openslaande deuren naar een Frans balkon, wat zorgt voor extra licht en een prettig buitengevoel. De kamers zijn goed van formaat en op verschillende manieren te gebruiken, bijvoorbeeld als slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.

De ligging is centraal. Het station en het centrum van Helmond zijn binnen enkele minuten te bereiken. Ook de Kanaaldijk met terrassen, restaurants en cafés ligt op korte afstand. Voor cultuur en ontspanning kun je terecht bij De Cacaofabriek, met onder andere een filmhuis, podium en café.

Deze voormalige huurwoning wordt verkocht onder de volgende voorwaarden:

- Koper is ermee bekend dat verkoper het verkochte nooit zelf feitelijk heeft gebruikt en dat verkoper derhalve koper niet kan informeren over eigenschappen respectievelijk gebreken aan het verkochte waarvan verkoper op de hoogte zou kunnen zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk had gebruikt. In verband hiermee zijn partijen, in afwijking van artikel 6.3. van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW, overeengekomen dat dergelijke eigenschappen respectievelijk gebreken voor rekening en risico van koper komen en dat hier bij de vaststelling van de koopsom rekening mee is gehouden. Koper vrijwaart verkoper voor alle eventuele aanspraken van derden.

- Koper is ermee bekend dat er geen vragenlijst en lijst van zaken aanwezig is van deze woning.

- Koper is ermee bekend dat de woning wordt opgeleverd in de staat waarin deze tijdens de bezichtiging verkeerde.

- Transport zal bij de project notaris plaatsvinden.

Toon meer

Algemeen

Vraagprijs € 390.000 k.k.
VVE bijdrage € 192
Status Beschikbaar
Aanvaarding in overleg

Bouw

Woning type Appartement
Soort appartement maisonnette
Recreatiewoning nee
Permanente bewoning ja
Bouwjaar 2006
Bouwvorm bestaande bouw
Soort dak plat dak
Materiaal van dak
  • bitumineuze dakbedekking
Open portiek nee
VVE actief ja

Locatie

Adres Palladio 11
Plaats Helmond
Provincie Noord_brabant
Land Nederland
Ligging
  • Aan park
  • Aan rustige weg
  • In woonwijk

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte 116 m²
Gebouwgebonden buitenruimte 53 m²
Inhoud 427 m³
Oppervlakte externe bergruimte 5
Totale woonoppervlakte 116

Indeling

Aantal woonlagen 2
Aantal verdiepingen 2
Aantal kamers 3 kamers waarvan 2 slaapkamers
Aantal woonlagen 2 woonlagen
Voorzieningen
  • Mechanische ventilatie
  • Tv kabel
  • Lift

Energie

Energielabel B
Isolatie
  • Volledig geisoleerd
Verwarming
  • Cv ketel
Warm water
  • cv ketel

Buitenruimte

Tuin
  • Achtertuin
Hoofdtuin achtertuin
Hoofdtuin achterom nee

Bergruimte

Voorzieningen
    Isolatie

      Parkeergelegenheid

      Garage
      • Geen garage
      Faciliteiten

        Onderhoud

        Onderhoud binnen goed
        Onderhoud buiten goed

        Overig

        Huidig gebruik Woonruimte
        Huidige bestemming Woonruimte

        Ontdek het appartement

        Palladio 11, 5705 KK, Helmond

        Locatie van uw nieuwe woning

        Palladio 11, 5705 KK, Helmond

        Schaduwwijzer

        Lietje Tiebosch
        Heeft u vragen?
        Neem contact op met Lietje
        Vragen over deze woning of een bezichtiging inplannen?
        Neem contact met ons op!